پیش فروش مجتمع مسکونی آبشار

دریاچه چیتگر, Tehran,
Iran
پیش فروش
آپارتمان
  • 625
  • 0

توضیحات

پیش فروش مجتمع مسکونی آبشار

  • مجتمع مسکونی آبشار( تعزیرات حکومتی و بانک مسکن) واقع در شمال اتوبان خرازی جنب مجتمع تجاری اداری رز مال میباشد. این مجتمع در زمینی به مساحت 26000 متر مربع با مشارکت بانک مسکن (شرکت سامان گستران پویا) در حال ساخت میباشد . این مجتمع مسکونی در حال ساخت است و 90 درصد از کار اجرایی آن انجام شده است و تا 3 ماهه اول سال 1397 آماده تحویل به اعضا میباشد.
امروزه افراد به دنبال واحدهای مسکونی با امکانات ویژه هستند که علاوه بر داشتن رفاه برای ساکنین دارای امنیت باشد . منطقه 22 یکی از بهترین قسمتهای تهران از لحاظ آب و هوا و تراکم جمعیت می باشد و درصد زیادی از محل ها تازه ساخت می باشند . برای مشاوره و اطلاع از قیمت خرید و پیش فروش آپارتمان در دریاچه خلیج فارس و پروژه های تجاری و مسکونی با شماره های املاک آرین ۰۹۱۲۱۴۸۴۸۳۲ – ۴۴۷۰۰۱۲۳ تماس بگیرید .

مشخصات مجتمع مسکونی آبشار

  • 12 بلوک 10،12،17 طبقه
  • در بلوکهای 10 طبقه در 2 واحد ، بلوکهای 12 واحدی 4 واحدی و بلوکهای 17 طبقه 8 واحدی در متراژ های 90 تا 136 متر میباشد.
  • دارای 3 طبقه منفی و 1 طبقه لابی میباشد.
  • بانک مسکن در 5 بلوک 17 طبقه با تعاونی تعزیرات حکومتی قرارداد مشارکت بسته است که طبقه این قرارداد طبقات فرد متعلق به بانک مسکن و طبقات زوج متعلق به تعزیرات حکومتی میباشد.

موقعیت مجتمع مسکونی آبشار

موقعیت مسکونی مجتمع آبشار جنوب پارک آبشار، شمال بیمارستان تریتا ، شرق مجتمع تجاری رز مال است و به لحاظ عدم وجود تراکم مسکونی و همچنین نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر و اتوبانهای همت ، حکیم ، ازادگان است . این مجتمع جز بهترین پروژه های مسکونی منطقه 22 تهران میباشد که در حال حاضر مشتریان جهت سرمایه گذاری میتوانند واحدهای مسکونی این مجتمع مسکونی را به صورت پیش فروش خریداری نمایند و به لحاظ قیمتی مناسب جهت خرید زیر قیمت بازار است و هنوز قیمت نهایی خود را به دست نیاورده ، چراکه هنوز این پروژه به صورت کامل انتخاب واحد و تکمیل نشده است.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =