سرمایه گذاری در منطقه 22

منطقه 22 یکی از مناطقی است که امروزه نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است این منطقه به دلیل موقعیت آب و هوایی و موقعیت ساخت و ساز جدید پیش بینی شده که می تواند محل مناسبی برای کسانی باشد که قصد سرمایه گذاری در تهران را دارند زیرا می تواند آینده بسیار خوبی پیشرو داشته باشد.

دسترسی منطقه 22

دسترسی منطقه 22

چرا منطقه 22 ؟

برای یک سرمایه گذار رشد اقتصادی در گام اول اهمیت ویژه دارد بسیاری از افراد به دلیل آینده درخشانی که این منطقه دارد باعث شده حتی شده یک واحد بسیار کوچک در این منطقه خریداری کنند .

به دلیل رشد و حجم سرمایه گذاری که در این منطقه شده ،یکی از مهمترین بخش های سرمایه گذاری کشور است که حتی علاوه بر مردم و شرکت های خصوصی ، ارگان های عمومی در این بخش از منطقه سرمایه گذاری کرده اند.این منطقه دارای پارک جنگلی چیتگر و دسترسی به اتوبان های بزرگ همت و حکیم می باشد و بزرگ ترین شهرک های مسکونی و تفریحی در این منطقه ساخته شده است همچنین موقعیت شهربازی و دریاچه مصنوعی چیتگر باعث می شود نظر افرادی که تمایل دارند در این منطقه سرمایه گذاری کنند را بیشتربه خود جلب کند  .

جهت سرمایه گذاری می توانید با املاک آرین یکی از بزرگ ترین املاک در منطقه 22 با سابقه ی ساخت و ساز و سرمایه گذاری تماس حاصل فرمایید .

مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی علیه السلام

یکی از خوشنام ترین و معتبرترین سازنده های برج در منطقه 22 تهران ارگان های دولتی چون سپاه و ارتش میباشند که سازه های خوب و خوش نقشه ی بسیاری را در منطقه چیتگر ساخته و به موقع تحویل اعضا تعاونی خود داده اند، که از یکی از این پروژه ها ، پروژه مسکونی امام حسن مجتبی علیه السلام میباشد که به نام پروژه ستاد مشترک ارتش نیز شناخته شده است.

موقعیت مکانی این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران انتهای بلوار کاشان بعد از میدان موج ضلع شرقی دریاچه چیتگر میباشد.

مجتمع مسکونی لبخند

پروژه مسکونی لبخند یکی از زیباترین و خوش ساخت ترین برج های منطقه 22 تهران است که جز معدود پروژه های شخصی ساز منطقه بوده و توسط شرکت خصوصی ساختمان توسعه و پژوهش ساخته شده است. این برج دارای سازه ی بسیار عالی و نمای زیبا میباشد که در منطقه 22 تهران شهرک گلستان غربی شمال غربی دریاچه چیتگر انتهای بلوار شهید جوزانی غربی ساخته و در اوایل سال 1396 تحویل گردید.

مجتمع مسکونی لبخند

مجتمع مسکونی لبخند

مجتمع مسکونی کادوس

مجتمع مسکونی کادوس در منطقه 22 تهران به نشانی بلوار کوهک همجوار با برج اداری تجاری طوبی است . مالک تمام توان و مهارت و تجربه خود را برای ساخت هر چه بهتر از نظر سازه ای و چه از نظر لحاظ کردن تاسیسات و امکانات جهت رفاه حال ساکنین به کار گرفته است و در حقیقت توانسته مجتمع مسکونی کادوس را از این جهت جز بهترین پروژه های مسکونی منطقه 22 تهران قرار دهد. برج کادوس با سازه ی اسکلت فلزی همراه با دیوار برشی بتونی و سقف های عرشه فولادی است.

مجتمع کادوس

مجتمع کادوس

اکثر پروژه های مسکونی واقع در منطقه 22 تهران توسط تعاونی های مسکن و ابنیه ارگانها ساخته شده است. ولی برج کادوس جز نادر پروژه های شخصی ساز منطقه میباشد، که در زمینی به مساحت 3677 متر مربع است .

مجتمع مسکونی پاسارگاد

مجتمع مسکونی پاسارگاد متعلق به تعاونی همت صنایع دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میباشد . این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران شمال غربی دریاچه چیتگر بر بلوار جوزانی در سال 1392 عملیات ساخت آن آغاز گردید و در سال 1396 تحویل اعضا گردید .

مجتمع مسکونی پاسارگاد

پیش فروش مجتمع مسکونی آبشار

مجتمع مسکونی آبشار( تعزیرات حکومتی و بانک مسکن) واقع در شمال اتوبان خرازی جنب مجتمع تجاری اداری رز مال میباشد. این مجتمع در زمینی به مساحت 26000 متر مربع با مشارکت بانک مسکن (شرکت سامان گستران پویا) در حال ساخت میباشد . این مجتمع مسکونی در حال ساخت است و 90 درصد از کار اجرایی آن انجام شده است و تا 3 ماهه اول سال 1397 آماده تحویل به اعضا میباشد.

مجتمع مسکونی آبشار

مجتمع مسکونی پارسیان

مجتمع مسکونی پارسیان زیر نظر اتحادیه تعاونی مسکن بانک پارسیان در سال 1383 اقدام به خرید زمینی نمود که به نشانی تهران منطقه 22 شهرک گلستان بلوار امیر کبیر جنب مجموعه ورزشی الزهرا است که قابل دسترسی از بلوار اقاقیا می باشد. در سال 1384 کار ساخت و اجرا این پروژه اغاز نمود و در سال 1387 کار ساخت آن به پایان رسید.

مجتمع مسکونی هواپیمایی کشوری

مجتمع مسکونی کیان یا همان هواپیمایی کشوری به آدرس تهران منطقه 22 بلوار کوهک روبروی مجتمع تجاری اداری طوبی و ابتدای بلوار علوم و فنون می باشد. بیشتر متراژ این زمین قدرالسهم مناسبی را برای مالکان واحدهای مسکونی این مجتمع را شامل میگردد. به صورتی که قدرالسهم هر واحد مسکونی به صورت سند مشاعی به نام عضو میگردد.

مجتمع مسکونی فرهنگیان

مجتمع مسکونی فرهنگیان در تهران منطقه 22 شهرک راه آهن (شهرک گلستان غربی ) بلوار اقاقیا بعد از چهار راه هاشم زاده واقع گردیده است. این مجتمع مسکونی زیر نظر تعاونی مسکن فرهنگیان استان تهران در سال 1381 اقدام به خرید زمین و شروع عملیات اجرایی نمودند که در سال 1386 مراحل اجرایی و ساخت آن به پایان رسید.

مجتمع مسکونی شقایق ( پلیس قضایی)

مجتمع قضای شقایق جز معدود پروژه های مسکونی به صورت آپارتمانی در منطقه 22 شهرک گلستان غربی ( شهرک راه آهن ) میباشد . این مجتمع در بلوار امیر کبیر بعد از چهار راه هاشم زاده واقع شده است. مجتمع مسکونی شقایق ( پلیس قضایی) توسط تعاونی مسکن قضات در سال 1381 پس از خرید زمین عملیات اجرایی آن آغاز گردید و تا کار ساخت آن تا سال 1385 به طول انجامید و تحویل اعضا تعاونی گردید.

مجتمع مسکونی پارسیا

مجتمع مسکونی پارسیا زیر نظر اتحادیه تعاونی مسکن نمونه رسا که دومین پروژه مسکونی را در منطقه 22 دارد .این پروژه در منطقه 22 شمال دریاچه چیتگر و جنوب بلوار شهید جوزانی واقع شده که دارای زمینی به مساحت 19500 متر مربع می باشد که در سال 1385 کار ساخت آن شروع گردید. مراحل ساخت در سال 1390 به پایان رسید .

شهرک نمونه سپاه ( شهرک رسا)

شهرک نمونه رسا (نمونه سپاره ) تحت نظر اتحادیه مسکن نمونه رسا در سال 1371 در قالب تعاونی مسکن تاسیس و شروع به فعالیت نمود .اولین اقدام برای ساخت پروژه مسکونی در غرب تهران در سال 1380 اقدام به خرید زمین واقع در شمال اتوبان خرازی نمود و بعد از اتمام کار اجرایی و مراحل ساخت در سال 1384 شهرک نمونه رسا تحویل اعضای تعاونی داد.

مجتمع مسکونی پاریز

برج های مسکونی پاریز متعلق به تعاونی مسکن کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت نفت و صندوق بازنشستگی پس انداز کارکنان وزارت نفت میباشد که در سال 1390 مبادرت به خرید زمینی به مساحت 7723 متر مربع به آدرس تهران منطقه 22 شمال پارک چیتگر و شمال غرب دریاچه چیتگر یا خلیج فارس انتهای بلوار طبیعت نمودند.

مجتمع مسکونی عرفان

برج های مسکونی عرفان جزو سازه های  تعاونی مسکن سازه پایدار آ اس پ ASP میباشد که در زمینی به مساحت 3 هکتار و زیر بنای 13 هزار متری احداث گردیده است . این مجتمع در سال 1386 شروع به ساخت شد و در سال 1391 کار اجرایی آن به پایان رسید. این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران شمال دریاچه چیتگر ( خلیج فارس ) و شمال میدان دریاچه شهرک گلستان ( شهرک راه آهن ) جز نزدیکترین پروژه های مسکونی نزدیک به دریاچه چیتگر میباشد.

مجتمع تجاری و اداری یاس 3

مجتمع تجاری اداری یاس 3 واقع در منطقه 22 تهران انتهای همت غرب بین میدان موج و میدان ساحل روبروی مجتمع تجاری اداری آفتاب می باشد . این مجتمع دارای بهترین موقعیت مکانی از لحاظ دسترسی به اتوبان های حکیم ، همت آزادگان و همچنین در مسیر اصلی دریاچه چیتگر و همه برج های مسکونی اطراف دریاچه چیتگر و خلیج فارس و همچنین دسترسی مناسب به بافت شخصی ساز شهرک راه آهن ( جز پر تردد ترین و قابل دسترس ترین مجتمع های تجاری و اداری منطقه 22 تهران )میباشد و به لحاظ موقعیت کلی و چشم انداز آینده منطقه 22 تهران و احداث اماکن تفریحی مانند دریاچه چیتگر ، بزرگترین پارک تفریحی خاورمیانه یعنی پارک هزار یک شهر ،پارک آبشار همچنین اماکن خدماتی مثل بیمارستان مغز پورفسور سمیعی ، بیمارستان فوق تخصصی تریتا و تراکم خود منطقه مکانی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و ارزش افزوده فراوان میباشد.

مجتمع مسکونی یاس همت

این مجتمع واقع در منطقه 22 تهران جنوب اتوبان خرازی کوچه زنبق جنب پروژه مسکونی پارلمان و پروژه مسکونی آسمان قرار دارد  که در سال 1396 کار ساخت آن به پایان رسید و تحویل اعضای تعاونی آن گردید.

پیش فروش واحد های مسکونی پروژه شهید خرازی

پروژه مسکونی خرازی یکی از بهترین پروژه های درحال ساخت است که در حال حاضر به صورت پیش فروش یا امتیاز در منطقه 22 تهران( چیتگر ) می باشد.درسال 1391 کار اجرایی این پروژه آغاز گردیده و سازه آن اسکلت فلزی پیچ و مهره ای است که در برابر زلزله مقاوم می باشد .همچنین دارای بروزترین استانداردهای بین المللی ساختمان میباشد .

در حال حاضر کار اسکلت ، دیوار چینی ، سقف آن در برخی از تعاونی ها به پایان رسیده است.تحویل این پروژه از ابتدای سال 1398 شروع میگردد.

مجتمع مسکونی دانشگاه تهران تعاونی الغدیر

این مجتمع مسکونی دانشگاه تهران متعلق به کارکنان و اساتید دانشگاه تهران میباشد. این مجتمع در دو فاز واقع در منطقه بیست و دو تهران شهرک راه آهن (گلستان غربی ) انتهای بلوار امیر کبیر جنب ورزشگاه الزهرا (س) بنا شده است. فاز یک این مجتمع در سال 1386 ساخته و به اعضا تحویل داده شده است.

مجتمع مسکونی ایزدیار

مجتمع مسکونی ایزدیار توسط سازمان تعاونی متشکل از بازنشستگان ارتش و بانک رفاه کارگران در سال 1380 بعد از خرید زمین واقع در منطقه 22 تهران( انتهای بلوار کاشان بعد از میدان موج شرق دریاچه چیتگر یا خلیج فارس ) ساخته شد. فاز یک این پروژ در سال 1385 به پایان رسید.

مجتمع مسکونی 12 فروردین

یکی از پروژه های مسکونی در منطقه 22 تهران که دارای بهترین سازه و موقعیت عالی می باشد مجتمع مسکونی 12 فروردین می باشد. این پروژه واقع در شهرک گلستان غربی ( شهرک راه آهن ) انتهای بلوار امیر کبیر و شرق دریاچه مصنوعی خلیج فارس ( دریاچه چیتگر ) می باشد. این پروژه دارای سازه اسکلت فلزی با پیچ و مهره می باشد که از بهترین متریال ها برای ساخت آن به کارگرفته شده است.

مجتمع مسکونی شهید صیاد شیرازی

مجتمع مسکونی شهید صیاد شیرازی واقع در شمال غرب تهران در منطقه 22 تهران می باشد. این پروژه در دو فاز اجرایی ساخته شد فاز اول توسط ستاد کل نیروهای مسلح که در سال 1390 این پروژه تحویل داده شد و فاز دوم پروژه به نام صیاد شیرازی در سال 1395 تحویل گردید.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =