بوستان جوانمردان

بوستان جوانمردان واقع در بزرگراه همت و شهید حکیم با وصعت 66 هکتار در منطقه 22 است که هدف فضای سرسبز و تفریحی برای شهروندان عزیز ساخته شده است . ای پارک تشکیل شده از سه ورودی اصلی که شامل :

  • بلوار صدرا (ورودی غربی )
  • بلوار جوانمردان
  • جنوب اتوبان همت (ورودی شمالی )

فضای بازی

فضای بازی برای سنین  زیر 14 سال  و بالای 14 سال  طراحی شده است که این فضاها چند منظوره بوده که شامل انواع بازی هایی مانند شطرنچ ، اسکیت  ، تنیس رو میزی و فوتبال دستی و … است.

در کل پارک بوستان جوانمردان تشکیل شده از یک فضای تندرستی برای افراد مختلف جامعه به ویژه سالمندان و ناتوانان جسمی و کودکان است و شما می توانید با گذراندن در کوشک پذیرایی و چایخانه سنتی یک روز خوب در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشید.

بوستان جوانمردان منطقه 22

بوستان جوانمردان منطقه 22

 

بوستان جوانمردان از یکی فضای گردشگری در منطقه ی 22 می باشد که باعث می شود بسیاری از افراد و سرمایه گذران توجه ویژه ای به منطقه ی 22 داشته باشند زیرا این پارک با وجود 66 هکتار یکی از پارک های زیبا در منطقه ی 22 محسوب می شود و مناسب برای افرادی است که تمایل دارند اوفات فراغت خود را در نزدیکی  خانه خود بگذرانند.

 

شماعزیزان می توانید برای خرید ملک یا سرمایه گذاری به املاک آرین مراجعه کنید و با استفاده از تیم حرفه ای بهترین مشاوره برای شما صورت بگیرد.
خرید و فروش آپارتمان

رهن و اجاره

 

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 14 =