املاک چیتگر

 

املاک هر منطقه خدماتی به مراجعین و متقاضیان برای خرید ، رهن ، اجاره ، پیش فروش ، مشارکت و سرمایه گذاری در ملک یا زمین و آپارتمان ارائه می دهند . این املاک باید دارای مشاورین مجربی باشند تا بتوانند به مراجعین مشاوره بدهند تا افراد بتوانند با توجه به بودجه مالی خود انتخاب کنند . مشاورین املاک در موارد ذیل مشاوره به مراجعین ارائه می دهند:

 • خرید آپارتمان ، ملک تجاری و ادرای ، زمین
 • اجاره و رهن آپارتمان
 • سرمایه گذاری در ملک
 • پیش فروش آپارتمان یا ملک تجاری یا اداری
 • مشارکت در ساخت پروژه های عمرانی

یکی از مناطقی که در تهران علاوه بر داشتن آب و هوای خوب دارای بستری مناسب برای سرمایه گذاری می باشد املاک چیتگر می باشد که در محدوده دریاچه خلیج فارس قرار دارد . برای اطلاع بیشتر از خدمات این املاک روی ادامه مطلب کلیک کنید .

املاک چیتگر

املاک چیتگر

املاک منطقه 22

در املاک منطقه 22 پروژهای متفاوتی برای مشارکت در ساخت ، سرمایه گذاری ، خرید وجود دارد . بیشتر این پروژه ها عمرانی می باشد و به دلیل موقعیت مناسب آن جزو پرفروشترین پروژه ها در غرب تهران می باشد . از جمله مزایای این پروژه ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • دسترسی به اتوبان همت ، حکیم و شهید خرازی
 • دسترسی محلی به مراکز خرید مانند طوبی ، مالمون
 • دارای جاذبه های طبیعی شامل پارک جنگلی چیتگر ، دریاچه خلیج فارس ، آبشار مصنوعی، بوستان جوانمرد و… می باشد .
 • بزرگترین شهر بازی خاورمیانه در این منطقه واقع شده است که در حال ساخت می باشد .
 • نزدیکی به بیمارستان و مراکز درمانی
 • دسترسی محلی به بازار میوه و تره بار

برج های کنار دریاچه خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر دارای چشم انداز جنگل و دریاچه هستند .

 • برج های این منطقه دارای بهترین امکانات رفاهی و تفریحی هستند .
 • قیمت خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در این منطقه نسبت به سایر مناطق بسیار مناسب می باشد .
 • اکثر برج ها و ملک های مسکونی و تجاری تازه ساخت یا در حال ساخت می باشد .

پروژه های منطقه 22

در اینجا به برخی از پروژه های منطقه 22  اشاره می کنیم :

مجتمع مسکونی عرفان

برج های مسکونی عرفان جزو سازه های  تعاونی مسکن سازه پایدار آ اس پ ASP میباشد که در زمینی به مساحت 3 هکتار و زیر بنای 13 هزار متری احداث گردیده است . این مجتمع در سال 1386 شروع به ساخت شد و در سال 1391 کار اجرایی آن به پایان رسید. این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران شمال دریاچه چیتگر ( خلیج فارس ) و شمال میدان دریاچه شهرک گلستان ( شهرک راه آهن ) جز نزدیکترین پروژه های مسکونی نزدیک به دریاچه چیتگر میباشد.

مجتمع مسکونی پاریز

برج های مسکونی پاریز متعلق به تعاونی مسکن کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت نفت و صندوق بازنشستگی پس انداز کارکنان وزارت نفت میباشد که در سال 1390 مبادرت به خرید زمینی به مساحت 7723 متر مربع به آدرس تهران منطقه 22 شمال پارک چیتگر و شمال غرب دریاچه چیتگر یا خلیج فارس انتهای بلوار طبیعت نمودند.

مجتمع مسکونی پارسیان

مجتمع مسکونی پارسیان زیر نظر اتحادیه تعاونی مسکن بانک پارسیان در سال 1383 اقدام به خرید زمینی نمود که به نشانی تهران منطقه 22 شهرک گلستان بلوار امیر کبیر جنب مجموعه ورزشی الزهرا است که قابل دسترسی از بلوار اقاقیا می باشد. در سال 1384 کار ساخت و اجرا این پروژه اغاز نمود و در سال 1387 کار ساخت آن به پایان رسید.

پیش فروش مجتمع مسکونی آبشار

مجتمع مسکونی آبشار( تعزیرات حکومتی و بانک مسکن) واقع در شمال اتوبان خرازی جنب مجتمع تجاری اداری رز مال میباشد. این مجتمع در زمینی به مساحت 26000 متر مربع با مشارکت بانک مسکن (شرکت سامان گستران پویا) در حال ساخت میباشد . این مجتمع مسکونی در حال ساخت است و  90 درصد از کار اجرایی آن انجام شده است و تا 3 ماهه اول سال 1397 آماده تحویل به اعضا میباشد.

مجتمع مسکونی پاسارگاد

مجتمع مسکونی پاسارگاد متعلق به تعاونی همت صنایع دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح میباشد . این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران شمال غربی دریاچه چیتگر بر بلوار جوزانی در سال 1392 عملیات ساخت آن آغاز گردید و در سال 1396 تحویل اعضا گردید .

مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی علیه السلام

یکی از خوشنام ترین و معتبرترین سازنده های برج در منطقه 22 تهران ارگان های دولتی چون سپاه و ارتش میباشند که سازه های خوب و خوش نقشه ی بسیاری را در منطقه چیتگر ساخته و به موقع تحویل اعضا تعاونی خود داده اند، که از یکی از این پروژه ها ، پروژه مسکونی امام حسن مجتبی علیه السلام میباشد که به نام پروژه ستاد مشترک ارتش نیز شناخته شده است.

موقعیت مکانی این مجتمع مسکونی واقع در منطقه 22 تهران انتهای بلوار کاشان بعد از میدان موج ضلع شرقی دریاچه چیتگر میباشد .

شهرک مسکونی چیتگر

شهرک مسکونی چیتگر در انتهای همت غرب بعد از دریاچه خلیج فارس واقع شده است مساحت کلی این شهرک در زمینی حدودا 180 هکتار با 20هزار واحد مسکونی و سرانه فضای سبز 44 متر برای هر واحد که بالاتر از متوسط شهر تهران است که با پشتیبانی تعاونی سپاه ساخته شده است/. تعاونی های مربوط اعم از بتاجا، نیروی هوایی، نیروی دریایی، نیروی زمینی، آماد و پشتیبانی و … وهمچنین وابسته تعاونی لشگر 27 محمد رسول الله است.

پروژه های عمرانی منطقه 22 تهران

پروژه های عمرانی در منطقه 22 موارد زیادی را شامل می شود که برای اطلاع از آنها روی ادامه مطلب کلیک کنید .

سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 برای پروژه های عمرانی و مسکونی یکی از بهترین سرمایه گذاری در بین مناطق تهران می باشد .

بهترین برج دریاچه چیتگر

اطراف دریاچه چیتگر برج هایی ساخته شده است که به دلیل داشتن چشم انداز دریاچه جزو پرفروش ترین برج ها در این منطقه می باشد . این برج ها علاوه بر داشتن این ویژگی، امکانات رفاهی و  تفریحی مناسبی برای ساکنین فراهم کرده است که افراد را برای انتخاب بهترین برج دریاچه چیتگر دچار تردید می کند .

برای اطلاع از بهترین برج های کنار دریاچه خلیج فارس روی ادامه مطلب کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 1 =